قسم حضرت عباس روی قرار داد گلدن استیت

الان که معلوم شد فینالیست های ان بی ای چه تیم هایی هستند، همه دارن در مورد دَلِس مَوریک و میامی هیت سینه میزنن. یکی نیست به اون تیم های بدبخت بیچاره ته جدول نگاه کنه و بگه اونها در چه حال و هوایی هستند. اینجاست که معرفت من قلمبه میشه و میخوام در مورد گلد استیت ووریرز بگم.

مدیران و مالکان تیم گلدن استیت که با داشتن تیمی جوان نتونستن اونجوری که دلشون میخواهد در کنفرانس غرب قد علم کنند احساس کردند که دیگه طرفداران تیم به اینجاشون رسیده. منظور از اینجا اینجا همونجایی است که وقتی ادمها کفرشون در میاد میگن به اینجامون رسیده. ابتکاری که اینها از خودشون نشون دادند این بود که یک قرار داد تنظیم کردند بین خودشون و تماشاچی های تیم. طبق این قرار داد تیم گلدن استیت ضمانت میکنه که در فصل اینده نتایج زیر برسه:

- باشگاه به مرحله حذفی رقابت های فصل اینده صعود کند.

- باشگاه در مسابقه ستارگان که سال اینده در اورلاندو برگزار میشود حداقل یک نماینده داشته باشد.

- باشگاه حداقل ۲۵ بازی خانگی را در فصل اینده ببرد.

در این قرار داده آمده است که اگر تیم نتوانست به تعهداتش عمل کند بهای بلیط های فصل بعدی (یعنی ۲۰۱۲-۲۰۱۳) به هیچ وج افزایش نیابد. به علاوه اگر تیم نتواند نتایج زیر را بدست آورد تک تک تماشاچیان جوایزی را دریافت خواهند کرد که شامل لباس های امضا شده و دیگر یادگاری هایی ورزشی منحصر بفرد خواهد بود. بلیط بازی تیم هایی نظیر میامی و شیکاگو مثل پیراشکی خسروی و شیرکاکاءو فروش میره ولی بعضی از تیم ها باید به قسم حضرت عباس متوسل بشوند.