درتیم دیترویت پیستونز رسما سگ میزنه٫ گربه می رقصه

یه زمانی بود که اسم دیترویت پیستونز لرزه به اندام سلتیکس و سن انتونیو و لیکرز و همه گنده لاتهای ان بی ای مینداخت. خیلی از تیم های گردن کلفت حاضر بودند هر کاری بکنند تا با دفاع پیستونز روبرو نشن. شش بار رفتن به فینال کنفرانس شرق و یک بار قهرمانی در اولین دهه این قرن رو هیچ کسی یادش نرفته. باور کنید یه وقتی بود که باکس های (اتاقهای اختصاصی که در استادیوم های ورزشی برای از ما بهتران در نظر گرفته میشه) پلس و ابرن هیل (سالن اختصاصی دیترویت) از گرانقیمت ترین باکس های ان بی ای بود.

اما این روزها در دیترویت سگ میزنه گربه میرقصه. یک مشت بازیکن گردن کلفت با قرار داده های چاق و چله کارشون شده کل انداختن با مربی٫ یک مربی بی اعصاب خورده به پستشون که نمیتونه تیم رو جمع کنه٫ یک مدیر اجرایی هم دارند که دستاش توی پوست گردو گیر کرده و یک مالک تیم که در به در دنبال فروش تیمشه. 

هفته گذشته چهار پنج تا بازیکن قدیمی این تیم٫ همیلتون- والاس-پرینس- مکگردی و یکی دیگه سر تمرین حاضر نشدند تا به مربی نشون بدند تا حساب دستشون بیاد. برای این عمق فاجعه در این تیم رو بهتر درک کنید ٫این ویدیو را که مربوط به بازی  هفته پیش با فیلادلفیا است ببینید. در این ویدیو سر مربی دیترویت به خاطر گردن کشی از زمین اخراج میشه و بازیکن ها روی نیمکت از خنده روده بر میشن. خدا به خیر کنه وضع این تیم رو.