کودتا در سالت لیک سیتی

این دَرِن ویلیامز، پوینت گارد یوتا جز٫ از آن جونور هاست . تا دید حواس دنیا به مصر پرت شده، در تیم یوتا جَز کودتا کرد. جِری اسلوان، کهنه کار ترین مربی حال حاضر ان بی ای، بالاخره از دست دران ویلیامز ذله شده و پس از ۲۴ سال مربی گری در تیم یوتا ، در عین ناباوری لیگ، از شغل سرمربی گری این تیم استعفا داد.

جری اسلوان از معدود کسانی است که پیش از بازنشستگی به تالار مشاهیر بسکتبال معرفی شد. چه به عنوان بازیکن ان بی ای و چه به عنوان مربی ، کارنامه جری اسلوان از درخشان ترین رزومه ها در ان بی ای است. البته به تایید جان استاکتون و شونصد بازیکن دیگه، که در ۲۴ سال مربی گری او در یوتا با او کار کرده اند،‌ دست به کاف دار دادنِ اسلوان دست کمی از اسنوپ داگ نداشت. هنوز صدای فحش و فحش کاری بین اسلوان و جان استاکتون در رختکن تیم یوتا یاد تماشاچی هایی این تیم هست. اون قدیما این جرو بحث ها باعث نمیشد که تیم یوتا وقتی میاد توی زمین چشم لیکرز، پورتلند، سن انتونیو و بقیه تیم های کنفرانس غرب رو در نیاره. اما الان دیگه داستان فرق کرده، دَرن ویلیامز٫ یکی از بهترین پوینت گاردهای فعلی در ان بی ای، قهرمانی میخواد و با کارهایی که اسلوان میکنه اصلا حال نمیکنه. اسلوان گذاشت کارلوس بوز و کایل کورور از یوتا فروخته بشن و این کفر درن ویلیامز رو در آورد. کشمکش بین ایندو آنقدر بالا گرفت که اسلوان هفته گذشته به این نتیجه رسید که این تیم یا جای اوست یا جای این بچه قیزی (منظور درن ویلیامز است). از اونجایی که تیم داریِ ان بی ای هم مثل کاسبی های دیگه به پول درآوردن مربوطه و وجود درن ویلیامز باعث فروش بلیط در این شهر کوچک در وسط ناکجا آباد میشه، مالک تیم یوتا استعفای همزمان جری اسلوان و کمک مربی اش را پذیرفت.

جالبی قضیه اینه که درن ویلیامز، در انتهای همین فصل بازیکن آزاد خواهد بود و به احتمال زیاد به تیمی نظیر نیویورک نیکس خواهد رفت و در یوتا جز علی خواهد ماند و حوض پر نمکش.