راستی این حق توحش خارجی ها رو به چه حسابی واریز کنیم؟

در خبر ها آمده بود که چند تا فوتبالیست حرفه ای لیگ برتر ایران در یک پارتی ( راستی یادم اومد٫ قدیما بهش میگفتن میهمانی شیاطین) دستگیر شده اند و همین موضوع باعث شد که علیرضا نیکبخت واحدی٫ یکی از ورزشکارای که توی اون شب نشینی دستگیر شده٫ از تیمش اخراج بشه. 

توی ایران که زندگی میکنی از بس که چیزهای عجیب قریب سر آدما رخ میده٫ اینکه یک تیم فوتبال بازیکن شو به خاطر اینکه قانون شکونده از تیم اخراج کنه٫ اونهم قانونی که منطقی و انسانی بودنش جای سوال داره٫ خیلی عادی به نظر میرسه. عجیب قضیه ای اینه که مسوولین شاسکول این تیم منتظر رای دادگاه و این حرفا نشدند٫ زرتی همین که خبر اومد این جوون رو توی مهمونی گرفتن٫ بنده خدا از تیم اخراج شد.

تورو به خدا فکرشون بکنید٫ این ور دنیا یه ورزشکار حرفه ای مثل حامد حدادی متهم میشه که قانون شکونده٫ اونهم قانونی که به هر بچه دو ساله توی مهدکودک یاد میدن٫ نه تنها تیم اخراجش نمیکنه بلکه ازش پشتیبانی میکنه و هر گونه اظهار نظر در این مورد رو  به اعلام را قطعی داده گاه موکول میکنند.  تازه این بازیکن به عنوان یک خارجی توی اون کشور زندگی میکنه.

میخواهین فکر کنین اینجا بساط خارجی پرستی راه انداختم یا نه٫ برام مهم نیست. همین یک نمونه کوچیک نشون میده جامعه ما به لحاظ روابط بشری و درک حقوق انسان ها نسبت به همین امریکاهای پشت کوهیِ ایالتِ تِنِسی ٫هنوز در دوران پارینه سنگی سیر و سفر میکنه.